Головна

Отримаєте знижку для першого таймера!

Ця спеціальна пропозиція дійсна для нових клієнтів тільки під час прибирання офісів цього місяця!

Slider

Про нас

Хто ми

Дізнайся про нас

Клінінгова компанія Сервіс Менеджмент Інтернешнл
працює на українському ринку більш, ніж 10 років, надаючи послуги з прибирання бездоганної якості! Готові прибрати у вашій оселі, офісі або складському приміщенні швидко та якісно. Ми залишимо Ваше приміщення чистим та свіжим.

Клининг компания
Уборка квартиры

чому ми

Чому ми кращі

три причини

Досвід.  Ми успішно працюємо на ринку клінінгових послуг з 2007 року. Наш досвід формувався роками, він підтверджений бездоганною репутацією та багатьма вдячними клієнтами . Складність та об’єм робіт не стане нам на заваді.

Піклування про навколишнє середовище. Всі засоби для чищення та інвентар, які ми використовуємо при виконанні робіт, є безпечними для людей та навколишнього середовища.

Помірні ціни. Вартість послуг – один з найвагоміших чинників при виборі підрядника. Помірна ціна при збереженні якості послуг – наша незаперечна перевага.

досвічениЙ ПЕРСОНАЛ

професійний ІНСТРУМЕНТ та обладнання

ШВИДКИЙ І ЕФЕКТИВНИЙ СЕРВІС

НАШІ ПАРТНЕРИ

НАШІ КЛІЄНТИ

бершка
ва банк
5 елемент
державно наукова установа
страдивариус
банк пивденний
HYATT clients
оберег клиника
израильский центр
израильский центр
електролюкс
премьер палас
зара
алфавито
малтеуроп
еврейский центр
интерконтиненталь
бейт дан
гранд отель
рукавичка
тнт
ярило
хеделберг
славутич
городская больница
пул бир
институт урологии
гранд пиано
институт сердца
массимо датти
хилтон
юа перший

НОВИНИ

Останні новини

Відзнака "Вибір споживача 2018"

Відзнака "Вибір споживача 2018"

За підсумками експертного аналізу компанію ТОВ “СЕРВІС МЕНЕДЖМЕНТ ІНТЕРНЕШНЛ” на підставі протоколу №20 від 18.03.2019 року внесено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг України. Реєстр включає до 3% надійних підприємств України. Аналітика проведена на основі офіційних даних, а також відкритих реєстраів та порталів.Нашу компанію, як одну з…
Фонд соціального страхування у м. Києві. Співпраця триває.

Фонд соціального страхування у м. Києві. Співпраця триває.

В поточному 2019 році «Сервіс Менеджмент Інтернешнл» продовжує надавати послуги з клінінгу Відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві. Якість та своєчасність проведення робіт – це основа роботи персоналу нашої компанії.
UA:ПЕРШИЙ

UA:ПЕРШИЙ

  Стартувало прибирання внутрішніх приміщень та прилеглої території  ПАТ «Національна суспільна  телерадіокомпанія України» по  вул. Мельникова, 42. Кияни ще називають цей хмарочос «Олівець». Особливостями даного об’єкту є величезна прилегла територія, велика площа внутрішніх приміщень та вікон, різнопланові поверхні – від мармурових підлог до телевізійних студій; стабільний потік пересічних…

12

років досвіду роботи в клінінгу

956

постійних
клієнтів

6

кваліфікованих мобільних бригад

5700

чистих приміщень