Дезінфекція, дезінсекція

Дезінфекція, дезінсекція

Миші і щурі, що гуляють по виробництву, магазину або будинку не найкраще видовище. Зовсім, чи не домашні гризуни приносять не тільки естетичні незручності і псування майна, а й є переносниками небезпечних для життя і здоров’я людей і домашніх тварин захворювань. Вони здатні стати збудниками серйозних епідемій навіть чуми, їх укуси можуть викликати правець, сказ.

Таргани не найприємніший співмешканець. Такі «друзі» не тільки неприємні, але і шкідливі для здоров’я. Всі види шкідливості тарганів об’єднуються в поняття блаттоптерозом. Цей термін об’єднує всі наслідки знаходження тарганів в будинках і на виробництвах: алергія, яйця глистів, пошкодження шкіри при укусах, перенесення захворювань та інфекцій.

При появі їх в приміщенні існує один вихід – ефективне знищення тарганів гелем або газом. Боротьба місцевими способами, затягнеться на довгі роки і не принесе бажаного результату, так як таргани мають феноменальну здатність ховатися в недоступних місцях, і легко адаптуються до різних хімічних впливів.

Метою нашої компанії є забезпечити вам чистий будинок! Для цього ми пропонуємо додаткові послуги з дезінфекції, дезінсекції, дератизації приміщення.

  • Ціни визначаються після огляду об`єкту (по домовленості)

12

років досвіду роботи в клінінгу

956

постійних клієнтів

6

кваліфікованих мобільних бригад

5700

чистих приміщень