Новини

UA:ПЕРШИЙ star_border

UA:ПЕРШИЙ

 

Стартувало прибирання внутрішніх приміщень та прилеглої території  ПАТ «Національна суспільна  телерадіокомпанія України» по  вул. Мельникова, 42. Кияни ще називають цей хмарочос «Олівець». Особливостями даного об’єкту є величезна прилегла територія, велика площа внутрішніх приміщень та вікон, різнопланові поверхні – від мармурових підлог до телевізійних студій; стабільний потік пересічних та зіркових відвідувачів телевізійного центру.  Масштаби та всі перелічені особливості не стають нам на заваді для досягнення чудових результатів. 

Відзнака "Вибір споживача 2018"

Відзнака "Вибір споживача 2018"

За підсумками експертного аналізу компанію ТОВ “СЕРВІС МЕНЕДЖМЕНТ ІНТЕРНЕШНЛ” на підставі протоколу №20 від 18.03.2019 року внесено до Реєстру кращих постачальників товарів та послуг України. Реєстр включає до 3% надійних підприємств України. Аналітика проведена на основі офіційних даних, а також відкритих реєстраів та порталів.

Нашу компанію, як одну з найбільш перспективних у своїй галузі, представлено до відзнаки в рамках Національної програми “Вибір споживача 2018”.

Фонд соціального страхування у м. Києві. Співпраця триває.

Фонд соціального страхування у м. Києві. Співпраця триває.

В поточному 2019 році «Сервіс Менеджмент Інтернешнл» продовжує надавати послуги з клінінгу Відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у м. Києві. Якість та своєчасність проведення робіт – це основа роботи персоналу нашої компанії.

Приберемо у вашій оселі

Приберемо у вашій оселі

Прибирання будинку самотужки – справа не з простих. Звернувшись до нас, Ви заощадите свій час та проведете його за приємними справами, насолоджуючись вихідними у колі сім’ї або друзів. 

Ми виконаємо прибирання вашої квартири чи будинку в обумовлений час, якісно та професійно. Все, що потрібно – заповнити форму «Швидке замовлення». Наш менеджер зателефонує Вам для обговорення деталей.

Клінінг для підприємств та офісів

Клінінг для підприємств та офісів

Поняття клінінг, як професійна діяльність, з’явилося відносно недавно. «Прибирання, або клінінг», сприймається зазвичай, як миття підлоги чи витирання пилу ганчіркою. Однак, для професіоналів, клінінг –  багатопрофільна послуга, яку надають досвідчені спеціалісти.

Компанія «Сервіс Менеджмент Інтернешнл» має досвід у цій сфері понад 10 років. Маючи такий потужний професійний досвід, ми без будь-яких сумнівів обслуговуємо об’єкти різної складності та різних напрямків діяльності: офіси, лікарні, складські приміщення, торгово-розважальні центри, школи або дитячі садки, медичні заклади, виробничі підприємства, готелі тощо.

Окрім звичайного прибирання приміщень, ми пропонуємо різноманітні спеціалізовані додаткові послуги: хімчистку меблів, килимів; шліфування граніту або мармуру, кристалізацію; миття фасадів. Виконуємо і разові прибирання і прибирання на постійній основі. Час надання послуг завжди узгоджується з замовником.

Комплексне прибирання

Комплексне прибирання

Комплексне прибирання – є досить поширеним видом прибирання  серед наших клієнтів. Воно містить в собі комплекс заходів, які розповсюджуються на всі типи приміщень та куточків оселі  чи офісу:

ü  Вологе і сухе прибирання підлоги, підвіконь, плінтусів;

ü  Сухе прибирання та полірування меблів

ü  Наведення бездоганної чистоти в санітарних зонах з допомогою дезінфікуючих засобів; засобів проти вапняного нальоту та іржі

ü  Прибирання на кухні та у приміщеннях для приймання їжі.

ü  Миття скляних, дзеркальних поверхонь до бездоганної прозорості або блиску, миття жалюзі, зняття павутиння та багато чого іншого.

ü  За бажанням клієнта можемо виконати хімічну чистку м’яких меблів та килимових покриттів

Перелік може бути нескінченим і залежить від кожного окремого об’єкту та побажань замовника. Всі ці заходи виконуються за допомогою професійного оригінального обладнання та миючих засобів. Зазвичай наші працівники використовують для прибирання новий інвентар та досконало знають свою роботу. 

Перед виконанням комплексного прибирання наш менеджер приїздить та оглядає об’єкт, оцінюючи які саме роботи потрібно виконати, їх об’єм, уважно слухає побажання, узгоджує з клієнтом день та час прибирання. 

Найвищою нагородою для нас є задоволення клієнта бездоганними результатами прибирання.