Професійних миючих і чистячих засобів

Професійні миючі та чистячі засоби

uborka-cleaning-kiev стирка прання текстиль

Гарантією надійності і високої якості прибирань є використання сертіфікцірованной продукції Diversey, що відповідає міжнародним стандартам ISO 9001 и 14001, WOOLFSAFE APPROVED. Всі роботи ведуться лише на професійному обладнанні з використанням миючих засобів швейцарської компанії Taski, прибирального німецького інвентарю VERMOP.

TM Diversey – професійні хімічні засоби для комплексного прибирання приміщень. Продукція широко відома і використовується в таких сегментах, як підприємства ресторанного і готельного бізнесу, промислові об’єкти, в тому числі випускають харчову продукцію, медичні установи, ритейлі, а також в роботі професійних клінінгових служб.

Торгова марка належить корпорації Sealed Air ® Diversey Care, безумовним лідером світового рівня в сфері гігієни і чистоти. Володіючи великою науковою базою, фахівці компанії Diversey Care строго дотримуються принципів екологічної відповідальності. Виробництва компанії сертифіковані Міжнародною організацією зі стандартизації за наступними стандартами: ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001. А також компанії Diversey Care є членом Міжнародної Асоціації Миючих засобів і продуктів для догляду (AISE), що є гарантією високої якості та ефективності продукції.

Перелік та ціни на інвентар, техніку, миючі та чистячі засоби можна отримати індивідуально, зателефонувавши за номерами:

  • (093) 356 26 07
  • (093) 393 07 95

ВИЇЗД СПЕЦІАЛІСТА і ОЦІНКА

БЕЗКОШТОВНО

uborka-cleaning-kiev стирка прання текстиль

12

років досвіду роботи в клінінгу

956

постійних клієнтів

6

кваліфікованих мобільних бригад

5700

чистих приміщень